Kancelaria Radcy Prawnego
Bartłomiej Leszczyński

Kancelaria powstała w roku 2019 r. Właściciel – Radca Prawny Bartłomiej Leszczyński – w ramach nabytego dotychczas doświadczenia zawodowego specjalizuje się w zakresie roszczeń odszkodowawczych związanych z wypadkami komunikacyjnymi, a także w zakresie błędów medycznych skutkujących rozstrojem zdrowia pacjenta.

Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, poparte wiedzą teoretyczną i praktyczną, sprawia, że Kancelaria stanowi wyjątkową propozycję na prawniczym rynku we Wrocławiu. Niezależnie od powyższego, Kancelaria zajmuje się także sprawami z innych dziedzin prawa, jak prawo pracy i prawo rodzinne.

Kancelaria współpracuje z wieloma radcami prawnymi i adwokatami na terenie całego kraju, zatem zakres działalności nie ogranicza się tylko do Wrocławia.

Rekomendacje

Sprawdź co mówią o nas, nasi klienci:

Prawnicy z Kancelarii Radcy Prawnego Bartłomiej Leszczyński są zawsze do dyspozycji w nagłych sytuacjach wymagających pomocy prawnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi prawnej, którą świadczy nam Mecenas Leszczyński.

klient Logistics Software
Tomasz Łosek

Właściciel

Pomoc prawna, którą świadczą nam prawnicy Kancelarii Mecenasa Leszczyńskiego jest nieoceniona w bieżącej obsłudze naszej sieci przedszkoli. Mogę zarekomendować Pana Mecenasa każdemu kto poszukuje skutecznej opieki prawnej.

Mariola Butniak

Właścicielka sieci przedszkoli

Kontakt z Kancelarią

Skorzystaj z prostego i przejrzystego formularza kontaktowego, w celu przedstawienia swojej sprawy i umówienia dogodnego terminu spotkania.

Forma wynagrodzenia

Wynagrodzenie Kancelarii za świadczoną pomoc prawną może przybrać kilka postaci, zgodnie z wolą klienta:

1. Wynagrodzenie ryczałtowe: podstawowa i najbardziej przejrzysta forma wynagrodzenia. Za poprowadzenie danej sprawy określana jest konkretna kwota wynagrodzenia, która nie zostanie już podwyższona na żadnym etapie współpracy. Wysokość ryczałtu uzależniona jest od rodzaju i charakteru danej sprawy, przewidywanego nakładu pracy prawnika i trudności zagadnienia, z którym Kancelaria będzie musiała się zmierzyć.

2. Ryczałt + prowizja: forma wynagrodzenia preferowana w sprawach, w których dochodzone są konkretne roszczenia pieniężne, w wysokości określonej przez klienta i mecenasa przed podjęciem sprawy. Początkowy ryczałt jest minimalny, zasadniczą częścią wynagrodzenia jest prowizja. Rozwiązanie to dogodne jest dla klienta, gdyż nie ponosi on znacznych kosztów obsługi prawnej, a wynagrodzenie płatne jest po zakończeniu sprawy. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie z klientem.

3. Wynagrodzenie godzinowe: forma wynagrodzenia określana indywidualnie z klientem w sytuacjach, gdy nie można z góry określić przewidywanego czasu prowadzenia sprawy, bądź w sprawach, w których pomoc prawna ma polegać jedynie na przygotowaniu projektu określonego pisma bądź sporządzeniu opinii prawnej.

Wszelkiego rodzaju konsultacje prawne przed podjęciem sprawy i skorzystanie z formularza kontaktowego są całkowicie bezpłatne!

W wyjątkowych sytuacjach Kancelaria świadczy też usługi pro bono.


Idź do góry