Kancelaria Radcy Prawnego
Bartłomiej Leszczyński

Kancelaria powstała w roku 2019 r. Właściciel – Radca Prawny Bartłomiej Leszczyński – w ramach nabytego dotychczas doświadczenia zawodowego specjalizuje się w zakresie roszczeń odszkodowawczych związanych z wypadkami komunikacyjnymi, a także w zakresie błędów medycznych skutkujących rozstrojem zdrowia pacjenta.

Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, poparte wiedzą teoretyczną i praktyczną, sprawia, że Kancelaria stanowi wyjątkową propozycję na prawniczym rynku we Wrocławiu. Niezależnie od powyższego, Kancelaria zajmuje się także sprawami z innych dziedzin prawa, jak prawo pracy i prawo rodzinne.

Kancelaria współpracuje z wieloma radcami prawnymi i adwokatami na terenie całego kraju, zatem zakres działalności nie ogranicza się tylko do Wrocławia.

Rekomendacje

Sprawdź co mówią o nas, nasi klienci:

Prawnicy z Kancelarii Radcy Prawnego Bartłomiej Leszczyński są zawsze do dyspozycji w nagłych sytuacjach wymagających pomocy prawnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi prawnej, którą świadczy nam Mecenas Leszczyński.

klient Logistics Software
Tomasz Łosek

Właściciel

Pomoc prawna, którą świadczą nam prawnicy Kancelarii Mecenasa Leszczyńskiego jest nieoceniona w bieżącej obsłudze naszej sieci przedszkoli. Mogę zarekomendować Pana Mecenasa każdemu kto poszukuje skutecznej opieki prawnej.

Mariola Butniak

Właścicielka sieci przedszkoli

Forma wynagrodzenia

Wynagrodzenie Kancelarii za świadczoną pomoc prawną może przybrać kilka postaci, zgodnie z wolą klienta:

1. Wynagrodzenie ryczałtowe: podstawowa i najbardziej przejrzysta forma wynagrodzenia. Za poprowadzenie danej sprawy określana jest konkretna kwota wynagrodzenia, która nie zostanie już podwyższona na żadnym etapie współpracy. Wysokość ryczałtu uzależniona jest od rodzaju i charakteru danej sprawy, przewidywanego nakładu pracy prawnika i trudności zagadnienia, z którym Kancelaria będzie musiała się zmierzyć.

2. Ryczałt + prowizja: forma wynagrodzenia preferowana w sprawach, w których dochodzone są konkretne roszczenia pieniężne, w wysokości określonej przez klienta i mecenasa przed podjęciem sprawy. Początkowy ryczałt jest minimalny, zasadniczą częścią wynagrodzenia jest prowizja. Rozwiązanie to dogodne jest dla klienta, gdyż nie ponosi on znacznych kosztów obsługi prawnej, a wynagrodzenie płatne jest po zakończeniu sprawy. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie z klientem.

3. Wynagrodzenie godzinowe: forma wynagrodzenia określana indywidualnie z klientem w sytuacjach, gdy nie można z góry określić przewidywanego czasu prowadzenia sprawy, bądź w sprawach, w których pomoc prawna ma polegać jedynie na przygotowaniu projektu określonego pisma bądź sporządzeniu opinii prawnej.

Wszelkiego rodzaju konsultacje prawne przed podjęciem sprawy i skorzystanie z formularza kontaktowego są całkowicie bezpłatne!

W wyjątkowych sytuacjach Kancelaria świadczy też usługi pro bono.


Kontakt z Kancelarią

Skorzystaj z prostego i przejrzystego formularza kontaktowego, w celu przedstawienia swojej sprawy i umówienia dogodnego terminu spotkania.