Sprawy inne

Kancelaria zajmuje się także sprawami z innych dziedzin prawa. Po ostatnim orzeczeniu Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, zgłaszanie roszczeń w zakresie tzw. kredytów frankowych stało się właściwie powszechne. Jednak nie każdy prawnik zdaje sobie sprawę jakie roszczenia w przypadku danej umowy można rzeczywiście złożyć w Sądzie. Czy można żądać tylko zapłaty czy także wnioskować o unieważnienie umowy? Które rozwiązanie dla klienta jest najkorzystniejsze? Które może obronić się w Sądzie? Prawnicy Kancelarii Radcy Prawnego Bartłomiej Leszczyński doradzą jakie rozwiązane w danej sytuacji będzie najbardziej zasadne.

A może dostałeś pismo od komornika, w którym zajął Twój majątek na podstawie nakazu zapłaty sprzed 10 lat? Firmy windykacyjne skupują często długi, które od wielu lat są już przedawnione. Nieświadomi tego dłużnicy spłacają często roszczenia, których w świetle prawa nie muszą już spłacać. Antywindykacja, którą zajmuje się również Kancelaria, pomoże Ci zakończyć postępowanie komornicze, co skutkować będzie umorzeniem Twoich, przedawnionych już, długów.

Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Leszczyński zajmuje się również sprawami z innych dziedzin prawa. Skorzystaj z bezpłatnego formularza kontaktowego aby dowiedzieć się w czym możemy Ci pomóc!